Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
Bahçe İnşaat Malzemesi 253/30/100 Çelik Merdiven Basamakları İnşaat Platformu İçin Izgara
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | endüstriyel zemin çelik uzun süre ızgara |
32 * 3 Düz Çubuk Endüstriyel Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli Araba Yolu
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Ürün adı: | endüstriyel zemin çelik uzun süre ızgara |
YB/T4001.1-2007 standart çelik çubuk ızgara platformu galvanizli çelik geçit ızgarası
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli,boyalı,boyalı |
| Başvuru: | Zemin, platform, çelik yapı, köprü |
Sıcak Daldırma Galvanizli Hendek Drenaj Izgarası Karbon Çelik Bar
| Izgara yüzey işleme: | kendinden renkli/işlenmemiş, Elektro galvanizleme |
|---|---|
| Özellik: | Ağır, Yüzeyde parlak, modern, yüksek mukavemetli, hafif |
| Boyut: | İhtiyaca göre, 450*750*40MM, Özelleştirilmiş |
503/30/100mm Swaged Izgaralı Platform Sistemi A6063 Balkon Yürüyüş Yolu
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | A6063 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Endüstriyel Güç Özel çelik ızgaralar Ağır Kullanım ve Kullanımlara Dayanmak İçin Yapılmış
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Islaklık ve güvenliği sağlayan ıslak alanlar için kaymaz 11-W-4 hafif çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Özel tasarlanmış 15-w-4 Paslanmaz Çelik Yürüyüş Çitleri Endüstriyel
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Döşeli Özel Tasarımlı Endüstriyel Çelik ızgara Ağır Görevli Paslanmaz
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek Sertlik Büyük Boşluk Kanama için Yönlendirici Maden Çelik ızgara plaka
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

