Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
Galvanizli 253/40/100 Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara Podyum Platformu Yürüme Yolu Zemin Kaynak Çubuğu
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316 |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| renk: | Gümüş, Gümüş veya gereği olarak, yeşil, siyah, Beyaz |
Güvenlik Kenarlı Yüksek Görünürlüklü Çelik Çit İşyerinde Güvenliği Artıran
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Paslanmaz Çelik Bar Izgarası 6mm Bükümlü Çelik Çapraz Bar İşlem Görmemiş
| Standart ızgara: | YB / T4001.1-2007 |
|---|---|
| Ambalaj: | Ahşap veya çelik palet |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
A36 Galvanizli Merdiven Webforge Adım Ayaklı Çelik Izgaralar I32x5mm Çerçeveli
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Yarı Uçlu Kaymaz Platform Tırtıklı Pres Kilidi Çelik Izgara Q235
| tip: | Pres kaynaklı çelik ızgara |
|---|---|
| teknik: | Kaynaklı örgü |
| renk: | Gümüş |
Metrekare Başına Ağır Hizmet Ağırlığı Q235 Metal Güvenlik Izgarası
| Doku: | Ağır Hizmet Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Bar Izgara Ağırlığı |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Offshore Çalışmaları İçin Galvanizli Kafes Plaka Bar Çelik Izgara Sızdırmaz Ayak Pedalı
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, Alüminyum, Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | Çelik ızgara, çelik merdiven basamak ağırlığı, Elektrikli glavanized çelik merdiven basamak ızgarası |
| Tip: | Düz, Düz Çubuk Izgara |
Platform Yürüyüş Yolu için 25x2mm Çelik Bar Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli İnşaat
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Durasteel Gridwalk Pro Serisi Ağır Güçlü Endüstriyel Zemin ızgara sistemi Kayma Karşıtı Tasarım
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Kaliteli Çelik ızgara panelleri, drenaj havalandırması için birbirine bağlı tasarım
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

