Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
Yüksek yoğunluklu iyi işleme endüstriyel çelik ızgara tırnaklı çubuk
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yangın Tryck Platformu Galvanizli veya Boyalı Özelliği İçin Kaynaklı Çelik Bar Izgarası
| Ürün Adı: | Ağır Güçlü Çelik ızgara |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
| Boyut: | Çizime Göre Ortak 32*5 |
Ağır hizmet tipi güvenlik1x6 M 30x3 mm çelik ızgaralı caillebotis acier basamaklar / çelik çubuk ızgaralar
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
19w4 Standart Metal 25x4.5 Endüstriyel Çelik Izgara
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Endüstriyel Alüminyum Delikli 3.5mm Kavrama Dikme Tahta Izgarası
| Malzeme: | alüminyum, galvanizli levha, paslanmaz çelik delikli tahta |
|---|---|
| Uygulama: | Banyo, delikli merdiven basamakları, Metal Güvenlik Izgarası |
| Yüzey işleme: | Sıcak / Soğuk - DIP / NO |
AB Standart Kaynaklı Platform Izgarası 19-w-4 10mm bükülmüş Bar Düşük Karbonlu Çelik Izgara
| Ürün hattı: | bar ızgarası |
|---|---|
| Yapı Tipi: | Standart Hizmet Kaynaklı |
| Yatak çubuğu şekli: | uçak şekli |
Kaynak Ağır Hizmet Pres Kilitli Bar Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli
| Ürün adı: | Pres Kilit Çelik Izgara |
|---|---|
| Izgara Standardı: | Q235/S235jr |
| Yüzey İşlem: | HDG/Boyama/işlemsiz |
G505 / 50/50 Pres Kilitli ve Kaynaklı Çelik Izgara Ağır Hizmet Açılı çelik ızgara
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Müşteri Numune Rengi, Mat Beyaz. simli, siyah, beyaz |
| Yükseklik: | 25~40 mm, 12,5 CM, 2,5 mm |
Hendek Örtüsü Çelik Hasır Izgara Izgara Zemin Çubukları Yol İçin Çelik Izgara Hasır
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C-200°C |
Pas geçirmez çelik ızgara: Dış ve deniz uygulamaları için güvenilir bir seçenek
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

