Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
Boyalı Zemin ve Hendek İçin Kaynaklı Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Izgara
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | Düz veya Tırtıklı Çelik |
| Standart ızgara: | YB / T4001-2007 |
60mm Düz Elektrikli Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgara
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | Düz Bar / Tırtıklı Bar |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Drenaj Kapağı Metal Q235 Çelik Bar Izgara Paslanmaz Endüstriyel Zemin Izgaraları
| Ürün adı: | bileşik çelik ızgara |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Şartname: | G255/30/100 |
Pürüzsüz Yüzeyli Yürüme Yolu Izgarası 19-w-4 Aralıklı Ağır Hizmet Tipi Çelik Yürüme Yolu Izgarası
| Ürün hattı: | bar ızgarası |
|---|---|
| Yapı Tipi: | Standart Hizmet Kaynaklı |
| Yatak çubuğu şekli: | Dikdörtgen Çubuk |
Sanayi Yürüyüş Yolunda Gi Çelik Podyum 5.8mx1m Tırtıklı Bar Izgarası
| Malzeme: | yumuşak çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | Tırtıklı Bar Izgarası |
| Tip Çubuk: | tırtıklı çubuk |
Yatay Drenaj 316 Paslanmaz Çelik Izgara Kaynak Yapısal
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Ürün adı: | endüstriyel zemin çelik uzun süre ızgara |
çelik ızgara boyutu zemin ağı 30x3mm çelik ızgara tasarımı YB/T4001.1-2007 standardı
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli,boyalı,boyalı |
| Başvuru: | Zemin, platform, çelik yapı, köprü |
19 w 4 Endüstriyel çelik ızgarası uzun süreli kullanım için yüksek dayanıklılık
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek Performanslı Modüler Sistem Birbiriyle Bağlantılı Tasarımla Endüstriyel Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Çok yönlü hafif endüstriyel çelik ızgarası sağlam iç mekan dış mekan
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

