Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
Dış ve deniz ortamları için korozyona dayanıklı endüstriyel çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
19-W-4 Ağır ekipmanları destekleyen ticari mutfaklar için ağır görevli çelik ızgaralar
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Saldırılmış katı hafif ağırlıklı çelik ızgarası güçlü dayanıklı soğuk lastik alüminyum alaşım toz kaplanmış boyalı bitirme ayrı
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Metallürji Bina Çelik ızgara plaka ızgara çukuru kapağı
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Çatı Izgarası 6063 Hammadde Özel Boyut İçin Tırtıklı Alüminyum Izgara
| Ürün adı: | Elektroliz Alüminyum Izgara |
|---|---|
| Hammadde: | 6063 |
| Rulman Çubuğu Tipi: | Tırtıklı |
19-W-4 Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara, Çelik Merdiven Basamaklı Izgara Kaynak İşlemi
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara |
|---|---|
| Standart ızgara: | YB / T4001-2007 |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
1x1m Kaynaklı Hasır Platformu ASTM A123 Endüstriyel Çelik Izgara
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Drenaj Suyu / Çamur Temizleme İçin Giriş Kapısı Paspas Paslanmaz Bar Izgarası
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz, boyalı, Toz Boya, boyama |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, fiberglas, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Uygulama: | Zemin, Yürüme Yolu, Endüstriyel Platform, Köprü, Kanal Kanalları |
Alüminyum Çelik Elmas Kavrama Izgarası, Kavrama Dikme Yürüyüş Yolu
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
3mm Kalınlık Elmas ISO9001 Kavrama Dikme Izgarası
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |

