Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
Q235 Çatı Endüstriyel Çelik Elmas Şekli Kavrama Dikme Izgarası
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| Uygulama: | Zemin, geçit, platform, köprü |
Metal Malzeme Kaynaklı Tamamen Eklenmiş Q235 Pres Kilidi Çelik Izgara
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli,İşlenmemiş,Galvanizli |
| tip: | Pres kaynaklı çelik ızgara |
503/30/100 Platform Sistemi 6061 Alüminyum Yürüme Yolu Izgarası
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
324/30/100 Ağır Hizmet Tipi Izgara Drenaj Duş Drenajı Hendek Drenaj Kapağı
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316 |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| renk: | Gümüş, Gümüş veya gereği olarak, yeşil, siyah, Beyaz |
Hava koşullarına ve yaya trafiğine dayanabilen açık yürüyüş yolları için dayanıklı çelik ızgaralar
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Çelik 19 W 4 Platform Koridoru Çukur Kapak Plaka Çit için ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Sıcak Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgarası Güçlendirilmiş Pas Karşıtı Özellikleri
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel 19 W 4 Çelik ızgara Uzun ömürlü zemin için güvenilir seçim
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Deniz ve su arıtma için sağlam güvenli ızgara hendek kapağı
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Kaymaz Çelik Merdiven Basamakları Izgara / Galvanizli Merdiven Basamakları Q235
| Ürün adı: | Galvanizli Endüstriyel Merdiven Basamakları |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Malzeme: | Q235 |

