Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
Kaymaz Kaynaklı Çelik Merdiven Basamakları Izgara, Güvenlik Izgarası Basamakları
| Ürün adı: | Galvanizli Merdiven Sırtı Izgarası |
|---|---|
| Tip boyutu: | 200mm * 700mm |
| Türü: | T1 T2 T3 T4 |
Ağır Hizmet Zemin Izgarası Hafif Çelik Çapraz Çubuk:12mm*12mm 800mm*1025mm
| Ürün adı: | Hafif Çelik Ağır Hizmet Zemin Izgaraları |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Rulman çubuğu: | 100 mm * 10 mm |
Genişletilmiş Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara, Büyük Metal Zemin Izgaraları Özel Boyut
| Ürün adı: | Çelik Ağır Hizmet Izgarası |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Belirtimi: | 65mm * 9mm |
25x4.5 Paslanmaz Çelik Izgara Endüstriyel Çelik Izgara 1200 * 1300mm
| Malzeme Standardı: | Paslanmaz çelik 304, Hafif çelik ve Düşük karbonlu çelik, vb. |
|---|---|
| Rulman çubuğu: | 25x3, 25x4, 25x4,5, 25x5, 30x3, 30x4, 30x4,5, 30x5, 32x5, 40x5, 50x5, 65x5, 75x6, 75x10…..100x10mm |
| yatak çubuğu aralığı: | 12.5, 15, 20, 23.85, 25, 30, 30.16, 30.3,32.5, 34.3, 35, 38.1, 40, 41.25, 60, 80mm vb. |
Q235 Kaymaz Tırtıklı Pres Kilitli Bar Izgara Metal Yapı Malzemesi
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
|---|---|
| tip: | Pres kaynaklı çelik ızgara |
| Izgara boyutu: | 3'x20',1000x1000mm,3x30',1000x6000mm ve tümü, vb. |
Elmas Galvanizli Kaymaz 1.5mm Kavrama Dikme Tahtası
| Malzeme: | alüminyum, galvanizli levha, paslanmaz çelik delikli tahta |
|---|---|
| Uygulama: | Banyo, delikli merdiven basamakları, Metal Güvenlik Izgarası |
| Yüzey işleme: | Sıcak / Soğuk - DIP / NO |
LTA Sürüş Rampaları Izgara Kapağı veya Drenaj S275jr Drenaj için Izgara Hendek Kapağı Elektrolizle
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Düz Özelleştirilmiş Izgara Hendek Kapağı Galvanizli Paslanmaz Çelik
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
|---|---|
| Ürün adı: | Çelik ızgara, Paslanmaz Çelik Açık Havuz Hendek Drenaj Kapağı / Hendek Drenaj Izgarası, ağır hizmet |
| Renk: | Gümüş, siyah, Gümüş veya gereği olarak, sarı, vb veya özel |
32x5mm Ağır Hizmet Kaynaklı Çelik Izgara Endüstriyel Metal Fiş Yürüyüş Yolları Zemin Yürüyüşü
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Galvanizli, boyama, sıcak daldırma galvanizli, boyalı |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
35*4mm Düz Çubuk Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara 3mm Kalınlık
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Galvanizli, boyama, sıcak daldırma galvanizli, boyalı |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |

