Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
A325 Standart Panel Alüminyum ızgara 32mm x 5mm / 30/100 tırtıklı yüzey
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
3mm, 6mm Su Yer Sifonu Paslanmaz Çelik Izgara Açılı
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, Toz Boya, boyama |
|---|---|
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆: | Çelik, fiberglas, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel Platform, köprü, Hendek Kanalizasyonları |
LTA Sıcak Daldırma Galvanizli Araç Yüzeyleri İçin İşlenmemiş Paslanmaz Bar Izgarası Döşeme Köprüleri Drenaj Kapağı
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Çelik Kontrol Plakalı Konut Izgaralı Kaynaklı Tip Metal Merdiven Basamağı Izgarası
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, eleotro Galvanizli, Sıcak Daldırma GI, Boyalı, İşlem görmemiş |
|---|---|
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
| Kalınlık: | 1,5 mm~6 mm, 0,3-0,8 mm, 3, 4, 5 mm |
Metal Rulman Çubuğu Ağır Hizmet Izgara Izgarası Tırtıklı Mesh
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, alüminyum, SS316L |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, su kuyusu kapağı için sıcak daldırma galvanizli ağır hizmet tipi çelik ızgara |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, köprü, platform, çelik yapı |
Platform Kaplı 303/20/100 Yük Taşıma Basıncı Kaynaklı Endüstriyel Çelik Izgara
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| Renk: | Gümüş, Gümüş veya gereği olarak, yeşil, siyah, Beyaz |
353/30/100 Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara Şantiyesi Kamyonlardan Geçiyor
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Gümüş veya gereği olarak, yeşil, siyah, Beyaz |
| uzunluk: | max 6000mm, 0.8m, Müşterinin Talebi, 2m |
Sıcak Daldırma Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgara Platformu Izgaralı Yol Zemin Fişi
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
Modüler Endüstriyel Çelik ızgaralar Değişen İhtiyaçlarınıza Uyum Sağlayan Esnek Düzenlemeler için
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Temizlik ve bakımı kolaylaştıran Galvanizli Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

