Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Kullanımlı model işleme teknolojisi Sıcak daldırma galvanize yüzeyli gümüş çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Çelik zemin Izgarası
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | tırtıklı çubuk |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
İşlenmemiş Yüzey Dikişli Çelik ızgara Ağır Görevli 50mm Taşıma Çubuğu Pitch
| OEM: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Kaynaklı Yol: | Basınç Kaynaklı |
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
Plain Serrated Steel Grating Heavy Duty Load Bearing Capacity 2mm-5mm Kalınlığı
| Türü: | Tırtıklı Çubuk Izgara,Düz |
|---|---|
| Yüzey: | Galvanizli, İşlenmemiş, Paslanmaz Çelik |
| Özellikleri: | Kaymaz, Drenaj, Havalandırma |
30mm rulman çubuğu pitch serfeli çelik ızgara OEM kullanılabilirliği
| Türü: | Tırtıklı Çubuk Izgara,Düz |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | Paletli Çelik Bantla Paketlenir |
| Yüzey: | Galvanizli, İşlenmemiş, Paslanmaz Çelik |
Uzun Süren Performans Kanama 35mm Çerezli Çelik ızgara
| Kaynaklı Yol: | Basınç Kaynaklı |
|---|---|
| Türü: | Tırtıklı Çubuk Izgara,Düz |
| Özellikleri: | Kaymaz, Drenaj, Havalandırma |
Anti kayma drenajlı galvanizli ipli çelik ızgara 30mm rulman çubuğu pitch OEM mevcut
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
|---|---|
| Kaynaklı Yol: | Basınç Kaynaklı |
| Yüzey: | Galvanizli, İşlenmemiş, Paslanmaz Çelik |
Kayma karşıtı 30mm Düz dişli çelik ızgaralar drenaj ve havalandırma özellikleri ile
| Kalınlığı: | 2mm-5mm,5mm |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | Paletli Çelik Bantla Paketlenir |
| Özellikleri: | Kaymaz, Drenaj, Havalandırma |
Endüstriyel 25mm rulman çubuğu pitch için 20*3 Çelik Düz Boyutlu Düzgeçli Çelik ızgara
| Çin'deki yıllık talep: | 270.000 ton |
|---|---|
| Özellikler: | Yüksek mukavemet, kaymazlık, korozyon önleyici ve güzel görünüm |
| Çelik düz ebat: | 20*3,25*3,25*5,30*3,30*4,30*5,32*3,32*5.....45*5mm |
10mm Galvanize Yüzey Dikişli Çelik ızgara Dayanıklı 12mm Düz Çubuk
| Türü: | Tırtıklı Çubuk Izgara,Düz |
|---|---|
| düz çubuk: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30mm,35mm,40mm Veya Özelleştirilmiş |

