Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
15 W 2 Tırnaklı Bar Izgara Merdiven Ayakları Dekoratif Avlular Ve Balkonlar
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Lazer Kesme Heteroseksüel Çelik ızgara Depo kullanımı için çeşitli şekillerde bükme
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Korozyona karşı çelik ızgarasının tork direnci, yüksek sertliği ve tekil gücü
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Sıcak Dip Galvanizli Çelik Çubuk Izgara Makinesi Basınç Kaynaklı
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
Lazer Kesme Heteroseksüel Çelik Izgara Çeşitli Şekiller Eğme Görünümü Metal İnşaat Malzemeleri Ürün
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Anti yorgunluk çelik ızgara paspasları Endüstriyel ortamlarda işçinin rahatlığını ve güvenliğini artırıyor
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek Mukavemetli Endüstriyel Çelik Izgara Kanalizasyon galvanizli çelik çubuk ızgara geçit
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Tip Çubuk: | Düz Çelik |
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
Kıyı ve denizaşırı tesisler için korozyona dayanıklı çelik ızgaralar
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Platform ve yürüyüş yolu güvenliği için gelişmiş galvanizli çelik ızgara çözümleri
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
50 100mm ile Endüstriyel Çelik 19w4 Izgara Aralığı
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Tip Çubuk: | düz çubuk |
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |

