Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
323/50/100 Galvanizli Araba Yolu Zemini Tırtıklı Çelik Izgara Ağır Hizmet Tipi Metal Rulman Çubuğu
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, Alüminyum, Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, eleotro Galvanizli, Sıcak Daldırma GI, Boyalı, İşlem görmemiş |
| Ürün adı: | Çelik ızgara, çelik merdiven basamak ağırlığı, Elektrikli glavanized çelik merdiven basamak ızgarası |
Sıcak Daldırma Galvanizli Ss316 Tırtıklı Çelik Izgara İnşaat Çerçevesi Ayak Pedalı
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Galvanizli, boyama, sıcak daldırma galvanizli |
| Başvuru: | Zemin, platform, merdiven basamağı, çelik yapı, köprü |
Endüstriyel Platform Tırtıklı Çubuk Izgara 2.0mm Kalın
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| renk: | Gümüş, siyah, Gümüş veya gereği olarak, sarı, vb veya özel |
1100 * 6000mm Tırtıklı Çelik Izgara, Döşeme Döşeme Geçit Çelik Izgara
| Ürün adı: | Tırtıklı Çelik Izgara |
|---|---|
| Tip Çubuk: | tırtıklı çubuk |
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
Tırtıklı Galvanizli Çelik Izgara 1000 * 6000mm Boyalı Yüzey İşlem
| Standart ızgara: | YB / T4001.1-2007 |
|---|---|
| Ambalaj: | Ahşap veya çelik palet |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Kaymaz Zemin Tırtıklı Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli
| Çapraz çubuk aralığı: | Müşterilerin gereksinim olarak |
|---|---|
| Kalınlık: | 6 mm, 3 mm, 3,5,4 |
| uzunluk: | müşterinin talebi |
Endüstri Mühendisliği Tırtıklı Çelik Izgara Yapı Malzemesi Güvenliği
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, Galvanizli |
|---|---|
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
| Renk: | herhangi bir renk |
Deniz yolu metal tahliye ızgaraları metal numune ızgaraları tırtıklı güvenlik çelik ızgaraları
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316, Alüminyum Hasır, Demir |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Galvanizli, boyama, sıcak daldırma galvanizli, boyalı |
| Başvuru: | Zemin, platform, merdiven basamağı, çelik yapı, köprü |
Sıcak daldırma galvanizli çelik ızgara metal çelik yürüme platformu ızgarası
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316, Alüminyum Hasır |
|---|---|
| Genişlik: | 995 mm, 1,5 m, 600-1250 mm, 0,3 m, 824 mm'ye kadar |
| Uzunluk: | max 6000mm, 0.8m, Müşterinin Talebi, 2m |
Q235 Diş Şekilli Oluk Tırtıklı Çelik Izgara Tesisi Yapı Malzemeleri
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| renk: | Gümüş, siyah, Gümüş veya gereği olarak, sarı, vb veya özel |

