Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
11 W 4 Çizgili Bar Izgara Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi Çizgi
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Çeşitli ortamlar için pas geçirmez çelik tırnaklı çubuk ızgaraları
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Kalınlık 6mm Tırtıklı Çelik Izgara Q235 Karbon
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| Kalınlık: | 2mm-6mm |
19 w 2 Kayma Dayanıklı Merdivenler Güvenli Yükseliş ve Düşüşü Sağlayan Ağır Güçlü Çelik Çit
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Ağır Güçlü Güçlendirilmiş Kenarları Dikişli Çelik ızgara Yüksek Çarpışma Direnci
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Çiftliklerin İnşaatı Galvanizli Çelik Izgara Etkili Kayma Karşıtı Çiftliğin Daha İyi Yönetimi
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Q235 Ağırlık Endüstriyel Platformlar Galvanizli Çelik Izgara Yapı Malzemeleri
| Ürün adı: | İnşaat Çelik Zemin Döşeme/Endüstriyel GI Çelik Izgara, Güverte Izgarası |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı, Düz |
| Renk: | Gümüş, siyah, Gümüş veya gereği olarak, sarı, vb veya özel |
305/30/100 300x1000mm Galvanizli Çelik Izgara Metal Hendek Kapağı Izgara Düz Tip
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
| Renk: | Gümüş, her renkte mevcuttur, siyah, paslanmaz çelik, özelleştirilmiş |
19-W-4 Ağır ekipmanları destekleyen ticari mutfaklar için ağır görevli çelik ızgaralar
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Temizlik ve bakımı kolaylaştıran Galvanizli Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

