Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Çelik Çitli Çelik Çitli Çelik Çitli Çelik Çitli Çelik Çitli Çelik Çitli Çelik Çitli Çelik Çitli Çelik Çitli Çelik Çitli Çelik Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çitli Çi
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
40 * 3 Basın Kilit Çelik Izgara / Çelik Izgara Platformu Kare Çapraz Çubuğu
| Ürün adı: | Çelik Kilit Izgarası |
|---|---|
| Standart ızgara: | YB / T4001.1-2007 |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Genişletilmiş Metal 2mm Endüstriyel Catwalk Izgarası Binası
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | Platform yürüyüş yolu |
| ad: | Çelik ızgara |
ağır hizmet tipi geçit q235 sınıf pres kilidi çelik ızgara 33mm × 33mm
| Doku: | basın kilit çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik çubuk |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Endüstriyel Platformlar Rendeleyin Zemin Galvanizli Çelik Izgara kaymaz
| İsim: | Çelik ızgara, Çelik Zemin Döşeme, metal yapı malzemeleri sıcak daldırma galvanizli çelik ızgara |
|---|---|
| Genişlik: | 1000 mm |
| Fabrika: | Evet |
300 * 800mm Kaymaz Çelik Izgara Çelik Drenaj Korozyona Dayanıklı Kapakları
| Malzeme: | paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
| Renk: | Gümüş, her renkte mevcuttur, siyah, paslanmaz çelik, özelleştirilmiş |
Yüksek Taşıma Kapasiteli Hammaddeli Endüstriyel Metal Catwalk Çelik Izgara
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Standart ızgara: | YB / T4001-2007 |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Dükkan için 316l Malzeme Paslanmaz Çelik Izgara Cilası Tırtıklı Yüzey
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Ürün adı: | Metal Yapı Malzemelerinde Sıcak Daldırma Galvanizli Platform Tırtıklı Zemin Çelik Izgara |
Saldırılmış katı hafif ağırlıklı çelik ızgarası güçlü dayanıklı soğuk lastik alüminyum alaşım toz kaplanmış boyalı bitirme ayrı
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
İşlenmemiş 253/30/100 Karbon Çelik Izgara Oluk Kapağı / Oluk Ayak Pedalı
| Malzeme: | Çelik, fiberglas, Q235, Alüminyum Alaşımlı, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, Toz Boya, işlem görmemiş, boyama |
| Başvuru: | Zemin, Yürüme Yolu, Endüstriyel Platform, Köprü, Hendek Drenajlar |

