Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
101.6mm Cross Bar Pitch Industrial Floor Grating For Bridge Construction (Köprü İnşaatı İçin Endüstriyel Zemin Ağı)
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Texture: | Stainless Steel |
| Type: | Plain Bar Grating,Serrated Bar Grating,serrated |
Düşük profilli çelik güverte ızgarası Ayrı ve Fonksiyonel Çözüm
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek Yük Sabit Yapı Alışveriş Merkezlerinde Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Güçlü ve sağlam 50mm ve 100mm çubuk aralığı olan tırnaklı çelik ızgara
| Ürün Adı: | Zorlu Ortamlara Uygun Güçlü ve Dayanıklı Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Boyut: | Çizime Göre, Ortak 32*5 |
| Yük taşıma kapasitesi: | Ağır Görev |
Korozyona dayanıklı sıcak dip galvanizli çelik ızgara koruyucu havalandırma yüzeyi Çin tarzı tasarım
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Düşük Karbonlu Sıcak Galvanizli Çelik Izgara
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | düz çubuk / tırtıklı çubuk |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Kompakt Driveway Drenaj 316 Paslanmaz Çelik Izgara Boyama
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
Endüstriyel Geçit Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara Pres Kilitli İşlenmemiş Galvanizli Bar
| İsim: | çelik ızgara, Çelik Zemin Kaplaması |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, alüminyum, SS316L |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, galvanizli, İşlemsiz, Sıcak Daldırma Galvanizli+boya |
Dış Çöplük Arıtma için Kayma Karşıtı Ağır Görevli Karbon Çelik Çit
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Aesthetic Catwalk Steel Grating Platform 316 Paslanmaz
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

