Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Rüzgar ve kaymaz özellikleri ile, yapı kararlıdır ve özel boyutlu gümüş çelik ızgara olabilir
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara / Büyük Metal Zemin Izgaraları Kayma Direnci
| Ürün adı: | Tırtıklı Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Sertifika: | ISO9001:2015 |
Estetik Perakende Mağazaları Stili ve Dayanıklılığı Birleştiren Tırnaklı Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Özel tasarlanmış 15-w-4 Paslanmaz Çelik Yürüyüş Çitleri Endüstriyel
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Kaliteli Çelik ızgara panelleri, drenaj havalandırması için birbirine bağlı tasarım
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek Sertlik Büyük Boşluk Kanama için Yönlendirici Maden Çelik ızgara plaka
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Sıcaklık Direnci Güçlü Paslanmaz çelik ızgara makul çerçeve İyi Anti kayma Soğuk alanlar için
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
50 mm'lik rulman çubuğu pitch ile korozyona dayanıklı ağır yüklü çelik ızgara
| Features: | Anti-slip, Drainage, Ventilation |
|---|---|
| Transport Package: | Steel Belt with Pallet |
| Bearing Bar Type: | Serrated |
Endüstriyel Proje Platformları Çelik Izgara Izgara Webforge Çelik Izgara
| İsim: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Uzunluk: | Bedeninize göre |
| Genişlik: | 1000 mm |
Ateşe dayanıklı ve etkili kayma direnci olan güçlü ve dayanıklı bir çelik ızgara
| Ürün Kategorisi: | endüstriyel çelik ızgara |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Ana uygulamalar: | Endüstriyel platform, köprü, otoyol korkuluğu, hendek kapak plakası, çit |

