Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Endüstriyel 19 W 4 Çelik ızgara Uzun ömürlü zemin için güvenilir seçim
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Tırtıklı Endüstriyel Çelik Izgara Sıcak daldırma Galvanizli ızgara G253/30/100
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Tip Çubuk: | düz çubuk/tırtıklı çubuk |
| Hammadde: | Q235/S235jr |
Endüstriyel Platform Yol Zemini Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli
| Fabrika: | Evet |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
Yüzeyi iyi bir bağlantı ile tırmıklı gümüş çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Çelik ızgaraların büyük üretimi, geniş kullanım alanı ve uzun ömrü
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Pas geçirmez çelik ızgara: Dış ve deniz uygulamaları için güvenilir bir seçenek
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek Görünürlüklü Çelik Çit: Yansıtıcı veya Parlak Renklerle Güvenliği Artırmak
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Güvenlik Kenarlı Yüksek Görünürlüklü Çelik Çit İşyerinde Güvenliği Artıran
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Hava koşullarına ve yaya trafiğine dayanabilen açık yürüyüş yolları için dayanıklı çelik ızgaralar
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Çelik 19 W 4 Platform Koridoru Çukur Kapak Plaka Çit için ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

