Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Metal Q195 Endüstriyel Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli Korozyon Önleyici Döşeme
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
|---|---|
| Genişlik: | Bedeninize göre |
| kullanım: | Genel Drenaj Alanı, banyo, garaj, Beton İnşaat Desteği, balkon vb. |
Platform için Düşük Karbonlu Yüksek Etkili Endüstriyel Çelik Izgara Korozyon Önleyici 30x3mm
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
|---|---|
| Genişlik: | Bedeninize göre |
| kullanım: | Genel Drenaj Alanı, banyo, garaj, Beton İnşaat Desteği, balkon vb. |
2mm Kontrol Plakalı Sıcak Daldırma Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgara
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara |
32 * 5mm Düz Endüstriyel Çelik Izgara Geçit Platformu Galvanizli Metal
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
|---|---|
| Genişlik: | Bedeninize göre |
| kullanım: | Genel Drenaj Alanı, banyo, garaj, Beton İnşaat Desteği, balkon vb. |
Endüstriyel Çelik ızgaralar Endüstriyel yürüyüş yolları ve platformlar için mükemmel çözüm
| Ürün Adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara, 3mm Kalınlığında Kaymaz Kaymaz yangın |
|---|---|
| Üretim Yöntemi: | Basınçlı kaynaklı çelik ızgara plaka, belirli ara boylam ve enine göre düzenlenmiş yük düz çelik ve |
| Uygulama: | Sanayi |
Çeşitli Uygulamalar için Farklı Aralıklı Endüstriyel Çelik ızgara
| Ürün Adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara, 3mm Kalınlığında Kaymaz Kaymaz yangın |
|---|---|
| Üretim Yöntemi: | Basınçlı kaynaklı çelik ızgara plaka, belirli ara boylam ve enine göre düzenlenmiş yük düz çelik ve |
| Uygulama: | Sanayi |
Özel uygulamalar için yüksek performanslı endüstriyel çelik ızgara
| Ürün Adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara, 3mm Kalınlığında Kaymaz Kaymaz yangın |
|---|---|
| Üretim Yöntemi: | Basınçlı kaynaklı çelik ızgara plaka, belirli ara boylam ve enine göre düzenlenmiş yük düz çelik ve |
| Uygulama: | Sanayi |
Endüstriyel Çelik ızgara Endüstriyel Altyapı için Temel Bileşen
| Ürün Adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara, 3mm Kalınlığında Kaymaz Kaymaz yangın |
|---|---|
| Üretim Yöntemi: | Basınçlı kaynaklı çelik ızgara plaka, belirli ara boylam ve enine göre düzenlenmiş yük düz çelik ve |
| Uygulama: | Sanayi |
40MM Yük Flat Çelik Aralıklı Endüstriyel Çelik Izgara Geliştirilmiş Destek için
| Ürün Adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara, 3mm Kalınlığında Kaymaz Kaymaz yangın |
|---|---|
| Üretim Yöntemi: | Basınçlı kaynaklı çelik ızgara plaka, belirli ara boylam ve enine göre düzenlenmiş yük düz çelik ve |
| Uygulama: | Sanayi |
Çeşitli Müşteri Gereksinimleri için OEM Kullanılabilir Endüstriyel Çelik ızgara
| Ürün Adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara, 3mm Kalınlığında Kaymaz Kaymaz yangın |
|---|---|
| Üretim Yöntemi: | Basınçlı kaynaklı çelik ızgara plaka, belirli ara boylam ve enine göre düzenlenmiş yük düz çelik ve |
| Uygulama: | Sanayi |

