Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Endüstriyel Çelik Çit Güç ve İşlevselliğin Mükemmel Birleştirimi
| Ürün Adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara, 3mm Kalınlığında Kaymaz Kaymaz yangın |
|---|---|
| Üretim Yöntemi: | Basınçlı kaynaklı çelik ızgara plaka, belirli ara boylam ve enine göre düzenlenmiş yük düz çelik ve |
| Uygulama: | Sanayi |
Endüstriyel Çelik Izgara presi kaynaklı 2mm
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | Düz Bar / Tırtıklı Bar |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Çok çeşitli uygulamalar için üretilen çelik ızgara kalınlığı
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30mm, 40mm, 50mm, Etc |
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
38mm I-Bar Flat Steel Grating Kayma-Dayanıklı ve İşyerinde Güvenliği Artırmak için Anti-Skid
| Rulman çubuğu şekli: | Sade, tırtıklı, i-bar |
|---|---|
| Sıcaklık: | Güçlü tolerans |
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
Tırtıklı Tip Endüstriyel Çelik Izgara G254 / 40/100 Merkeze Merkez
| Malzeme: | Q235B |
|---|---|
| Ürün adı: | Tırtıklı Tip Rendeleyin |
| Yüzey işleme: | İşlenmemiş |
Uzun süreli performans için özelleştirilmiş düz veya tırmıklı pas karşıtı çelik ızgara
| Ürün Kapasitesi: | günde 10 ton |
|---|---|
| Rulman çubuğu: | 50 mm*5 mm |
| Teknik: | Kaynaklı örgü |
Ticari ve Endüstriyel Binalar için 5 mm Bear Bar Kalınlığı ile Superior Press Lock Steel Texture Flat Steel Grating
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Tipi: | Düz tip, tırnaklı tip, I tip |
| havalandırma: | - İyi. |
Endüstriyel Flat Steel Grating With 100mm Cross Bar Spacing And Welding Process (100 mm çapraz çubuk aralığı ve kaynak süreci ile endüstriyel düz çelik ızgara)
| Çapraz Çubuk Boyutu: | 6mm |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | Paletli Çelik Bant |
| Teknik: | Kaynaklı örgü |
Çekim çözümleri için serfeli rulman çubuğu tipi hafif çelik ızgara
| Ürün Kategorisi: | endüstriyel çelik ızgara |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Ana uygulamalar: | Endüstriyel platform, köprü, otoyol korkuluğu, hendek kapak plakası, çit |
Durasteel Gridwalk Pro Serisi Ağır Güçlü Endüstriyel Zemin ızgara sistemi Kayma Karşıtı Tasarım
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

