Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Endüstriyel Güç Özel çelik ızgaralar Ağır Kullanım ve Kullanımlara Dayanmak İçin Yapılmış
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Islaklık ve güvenliği sağlayan ıslak alanlar için kaymaz 11-W-4 hafif çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgara, Paslanmaz Çelik Geçit Izgarası
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Standart ızgara: | YB / T4001-2007 |
| Türü Çubuk: | Düz Çubuk |
Endüstri Mühendisliği Yapı Malzemesi Paslanmaz Çelik Izgara
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Modüler Çelik ızgara sistemi: Genişletmek ve değişen ihtiyaçlara uyum sağlamak kolaydır
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Uzun Sürekli Çelik Çit: Projenize Ucuz Bir Çözüm
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek Performanslı Çelik ızgara: En Yüksek Endüstri Standartlarına Uyum
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Mimarlık projeleri için Estetik Çelik ızgara: Form ve Fonksiyonu Birleştirmek
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Galvanizli Geçit Panelleri İçin Tip I Bar Endüstriyel Çelik Izgara
| Ürün adı: | Ben Bar Çelik Izgara yazın |
|---|---|
| Uzunluğu: | 6000mm |
| Genişlik: | 1000mm |
Kaynaklı Endüstriyel Çelik Izgara / İçi Boş Halka Çelik Izgara Platformu
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | Düz Çubuk |
| Standart ızgara: | YB / T4001-2007 |

