Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Yassı Çubuk Endüstriyel Pres Kaynak Paslanmaz Çelik Izgara
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | Düz çubuk |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Şekil özelleştirilebilir, yeni çelik ızgara çeşitli işleme teknolojisi
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
OEM Çelik ızgara malzemesi, tırnaklı rulman çubuğu tipi
| Transverse Bar Material: | Twisted Square Steel, Round Steel or Flat Steel |
|---|---|
| Bar Spacing: | 50MM, 100MM |
| Application: | Suitable For Harsh Environments |
Sıcak Daldırma Galvanizli Tırtıklı 30x3mm Pres Kilit Çelik Izgara
| Doku: | basın kilit çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Endüstriyel Çelik Izgara Platformu Tırtıklı Metal Geçit Platformu Hendek Izgarası
| İsim: | Çelik ızgara, Shengchang, Çelik Zemin Kaplaması |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235, düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı, Düz |
250mm Serrated Bearing Bar Type Heavy Duty Steel Grating for Chemical Industry (Kimyasal Endüstrisi için 250 mm Serfeli Taşıma Çubuğu Tipi Ağır Hizmetli Çelik ızgara)
| Product Name: | Heavy Duty Steel Grating, 3mm Thick Anti-Slip Anti-slip fire |
|---|---|
| Production Method: | The pressure welded steel grid plate is made of load flat steel and cross bar arranged according to certain spacing longitude and latitude, using 200 tons of hydraulic resistance welding automatic equipment to weld into the original plate, through cutting, |
| Application: | Industrial |
Pres Kilidi Çelik Izgara yüksek kaliteli paslanmaz çelik drenaj ızgarası çelik ızgara drenaj kapağı
| İsim: | Çelik ızgara, Shengchang, Çelik Zemin Kaplaması |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235, düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı, Düz |
Korrozyona dayanıklı çelikte raflar ve raflar için endüstriyel çelik ızgaraları
| Application B: | Sewage drain covers, manhole covers, fork lift traffic and loading ramps |
|---|---|
| Color: | Silver,black,Silver Or As Your Requirement |
| Application E: | Infill panels |
Laboratuvarlar ve Kimyasal Tesisler için Kimyasal Dirençli Çelik ızgaralar
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Zemin Izgaraları Diş Şekli Standart Sıradan Çelik Izgara
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı, Düz |
|---|---|
| Genişlik: | 1000 mm |
| Yüzey: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |

