Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Çelik ızgaraların çevreye uyum sağlama yeteneği ve güzel görünümü
| Yük Sınıfı: | Taşıma kapasitesine göre A15, B125, C250 vb. gibi farklı taşıma kapasitelerini temsil eden farklı sı |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | endüstriyel çelik ızgara |
| Boyut: | Genişlik 100mm, 150mm, 200mm, 250mm, 300mm vb. olarak yaygındır. Uzunluk müşteri isteğine göre yapıl |
Özel Yapımlı Çelik Çitler: Tam Özelliklerinize Uygun olarak Tasarlanmıştır
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Park Alanları İçin Dayanıklı Çelik Çit: Ağır Araçlara ve Trafiğe dayanabilir
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Depolar için Ağır Güçlü Çelik Kısayolları: Büyük Yükleri ve Ekipmanı Desteklemek
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Bahçeler ve Açık Alanlar İçin Dekoratif Çelik Küreler: Stil ve Fonksiyonellik Ekle
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Galvanizli Çakmak Dişi Çelik Izgara Kayma Karşıtı Dayanıklı Endüstriyel
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30mm,35mm,40mm Veya Özelleştirilmiş |
| Yük taşıma kapasitesi: | Ağır Görev |
Ağır Görevli Yük Taşıma Kapasitesini Ölçme Diş Çelik ızgara YB/T4001-2007 Standartı
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
|---|---|
| Türü: | Tırtıklı Çubuk Izgara,Düz |
| düz çubuk: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
Tırtıklı Çubuk 50 * 5 Paslanmaz Çelik Hasır Döşeme, Kaynaklı Çelik Çubuk Izgarası
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Kaymaz Tırtıklı Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama
| Malzeme: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Bitiş: | galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
Tırtıklı Plaka Paslanmaz Izgara Galvanizli Hasır Drenaj Çelik Izgara
| Başvuru: | Zemin, platform, merdiven basamağı, çelik yapı, köprü |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, Galvanizli, sıcak daldırma galvanizli kaymaz çubuk çelik ızgara ağırlığı, sıcak satış |
| Standart: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM(MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |

