Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Endüstriyel Çelik ızgarası Çeşitli Uygulamalar için Özelleştirilebilir ve Çeşitli
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel çelik ızgaralar İşletme ihtiyaçlarınız için çok yönlü ve uzun ömürlü
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Çelik Çit, Yoğun Trafik Alanları için En İyi Zemin Çözümü
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Güçlü ve istikrarlı yapılar için çok yönlü Endüstriyel Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Çeşitli Müşteri Gereksinimleri için OEM Kullanılabilir Endüstriyel Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Damalı Levhadan Oluşan Düşük Karbonlu Bileşik Endüstriyel Çelik Izgara
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| boyut: | özelleştirilmiş |
| Alaşım Veya Değil: | Alaşımsız |
Yürüyüş Yolu İçin Sıcak Satış Galvanizli Açık Deniz Platformu Endüstriyel Çelik Izgara
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Uygulama: | Zemin, geçit, platform, merdiven basamakları, köprü |
| renk: | Gümüş veya gereği olarak |
Kaynaklı Bar Podyum 19x19mm FRP Endüstriyel Çelik Izgara
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | çelik ızgara, endüstriyel zemin çelik Izgara uzun süre |
Sıcak Daldırma Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgara Platformu Karbon Hendek Kapağı
| Başvuru: | Kafesi, Filtreleri, Ekranı, Dekorasyonu vb. Koruma |
|---|---|
| Tip: | Delikli Hasır, Kaynaklı Hasır, Genişletilmiş Hasır |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel, Alüminyum, Galvanizli Çelik Tel, Nikel, vb. |
OEM Endüstriyel Çelik Izgara Müşteri Gereksinimlerine Göre Üretilir
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

