Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Yüksek Performanslı Modüler Sistem Birbiriyle Bağlantılı Tasarımla Endüstriyel Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Sıcak Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgarası Güçlendirilmiş Pas Karşıtı Özellikleri
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yağ Platformu Endüstriyel Çelik Izgara Patinaj Direnci Galvanizli Driveway Izgaraları
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
| İşlem: | Pressure-locked, Welded, Swage Locked, Casting. Basınç kilitli, Kaynaklı, Swage Kilitli, D |
Endüstriyel Çelik Çit Çetin ve Zorlu Çevre için Mükemmel Çözüm
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Platform için Kaynaklı Zemin 32x3 Endüstriyel Çelik Izgara
| Uygulama: | Zemin, geçit, platform, merdiven basamakları, köprü |
|---|---|
| Genişlik: | bedeninize göre |
| tip: | sade |
Platform Izgara Plakası için G323 / 30/100 Endüstriyel Çelik Izgara
| Malzeme: | Q195 / Q235 |
|---|---|
| renk: | Simli gri |
| Şartname: | G323 / 30/100 |
Endüstriyel çelik ızgara endüstriyel gereksinimleriniz için en iyi seçenek
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Çelik Izgara ürünlerini tanıtmak
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | Düz Bar / Tırtıklı Bar |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Yüksek yük kapasitesine sahip Endüstriyel Çelik ızgara: Ağır Makineleri Desteklemek
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
50.7x50.7mm Saf Reçine Frp Endüstriyel Çelik Izgara
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Sıcak Dip Galvanize |
| Ürün Adı: | çelik ızgara, uzun ömürlü endüstriyel zemin çelik ızgarası |

