Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Revizyon Bina Örtü Plakası Endüstriyel Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli 303/30/100
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, alüminyum |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, su kuyusu kapağı için sıcak daldırma galvanizli ağır hizmet tipi çelik ızgara, sıcak d |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Çelik Levha, 19-w-4, I tipi veya tırtıklı |
Kaymaz Yürüme Platformu Endüstriyel Çelik Izgara Tırtıklı Bar 5mm Kalınlık
| Başvuru: | Kafesi, Filtreleri, Ekranı, Dekorasyonu vb. Koruma |
|---|---|
| Tip: | Delikli Hasır, Kaynaklı Hasır, Genişletilmiş Hasır |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel, Alüminyum, Galvanizli Çelik Tel, Nikel, vb. |
Petrol Platformu Endüstriyel Çelik Izgara Yürüyüş Kanalı Galvanizli
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
Çok yönlü hafif endüstriyel çelik ızgarası sağlam iç mekan dış mekan
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Metal Bar Güvenliği 20 X 3mm Endüstriyel Çelik Izgara
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
19 w 4 Endüstriyel çelik ızgarası uzun süreli kullanım için yüksek dayanıklılık
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
76 Güvenli ve güvenli zemin için çapraz çubuk atlama endüstriyel çelik ızgara
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Application C: | Racks and shelving Fire escapes, light guards and loading ramps |
| Application H: | Architectural uses like building facades or partitions I. Security screens in residential and commercial buildings |
40 ila 130 mm Çapraz Bar Pitch Farklı Gereksinimler için Endüstriyel Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Döşeli Özel Tasarımlı Endüstriyel Çelik ızgara Ağır Görevli Paslanmaz
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek Performanslı Modüler Sistem Birbiriyle Bağlantılı Tasarımla Endüstriyel Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

