Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
1m X 6m Endüstriyel Çelik Izgara Platformu Bakım Kanalı Galvanizli
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Petrol Platformu için Galvanizli Anti Tread Endüstriyel Çelik Izgara Boş Izgara Plakası
| Sertifika: | SGS&ISO 9001, SGS, ISO9001 |
|---|---|
| ızgara boyutu: | 3'x20', 1000x1000mm, 3x30', drenaj ızgarası boyutu müşterinin ihtiyacına bağlıdır, 1000x |
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
Bina Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgara Paslanmaz 2mm Kalınlık
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, Galvanizli |
|---|---|
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
| Renk: | herhangi bir renk |
Geçit Drenaj Endüstriyel Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Kalınlık: | 2 mm-5 mm, 5 mm, 6 mm, 2,0 mm-5,0 mm, 1,5 mm~6 mm |
Korozyon Önleyici Endüstriyel Çelik Izgara Kaymaz Merdiven Basamağı Galvanizli
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, alüminyum |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, su kuyusu kapağı için sıcak daldırma galvanizli ağır hizmet tipi çelik ızgara, sıcak d |
| Renk: | Silver, Black, Silver or as your requirement, based on customer's requirement, Matt White. |
Petrol Sahası Bakım Ekipmanları Adım Plakası İçin Açık Deniz Endüstriyel Çelik Izgara
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Gümüş veya gereği olarak, yeşil, siyah, Beyaz |
| uzunluk: | max 6000mm, 0.8m, Müşterinin Talebi, 2m |
Sıcak Daldırma Galvanizli Ortak Q235 Endüstriyel Çelik Izgara Standart Ağırlık
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Genişlik ve Uzunluk: | müşteri ihtiyacına göre |
| yatak çubuğu aralığı: | 25, 30mm, istek üzerine., 30, 34,3 |
Platform 30mmx100mm Endüstriyel Çelik Izgara Galvaniz
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | Platform yürüyüş yolu |
| ad: | Çelik ızgara |
25x4 Offshore Platform Catwalk Endüstriyel Çelik Izgara Plakası
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | Platform yürüyüş yolu |
| ad: | Çelik ızgara |
Sıcak Daldırma Galvanizli Platform Q235 Endüstriyel Çelik Izgara
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | Platform yürüyüş yolu |
| ad: | Çelik ızgara |

