Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Havalandırma özellikleri olan korozyona dayanıklı tırnaklı endüstriyel çelik ızgaraları
| Load Grade: | According to the carrying capacity is divided into different grades, such as A15, B125, C250, etc., representing different carrying capacity. |
|---|---|
| Product Category: | Industrial Steel Grating |
| Size: | Width is common 100mm, 150mm, 200mm, 250mm, 300mm, etc. The length is made according to customer requirements, and the general length is between 1 meter and 6 meters. |
200mm Endüstriyel Çelik ızgarası, sıcak dip galvanize korozyon direnci ile
| Product Category: | Industrial Steel Grating |
|---|---|
| Material Types: | Ordinary Carbon Steel, Stainless Steel, Aluminum Alloy |
| Bar Spacing: | Center Spacing of Two Adjacent Bars is Usually 50MM and 100MM |
Yüksek Taşıma Çubuğu Pitch Seçenekleri ile drenaj hendek kapağı için Endüstriyel Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek performanslı endüstriyel çelik ızgaralar
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Endüstriyel Çelik ızgara dayanıklı ve endüstriyel uygulamalar için çözüm
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Güçlü Yük Taşıma ve Kayma Karşıt Özellikleri için Endüstriyel Çelik ızgara
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Endüstriyel ortamlar için drenaj ve havalandırma endüstriyel çelik ızgaraları
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
OEM Kullanılabilir Endüstriyel Çelik ızgaralar ortak 32 * 5 Boyut ve YB / T4001-2007 Standart
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Sıcak daldırma galvanizli Platform 800 açıklıklı endüstriyel çelik ızgara, geçit için
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | Sıcak daldırma galvanizli Platform 800 açıklıklı endüstriyel çelik ızgara, geçit için |
Bina için yüksek kaliteli galvanizli kaynaklı endüstriyel çelik ızgaralar
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | Bina için yüksek kaliteli galvanizli kaynaklı endüstriyel çelik ızgaralar |

