Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Sıcaklık Endüstriyel Çelik ızgara güçlü tolerans ve parlak yüzey ile 1000x6000mm Boyut
| En büyük boyut: | 1050mm*6000mm |
|---|---|
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
| Yük kapasitesi: | Hafif görev, orta görev, ağır görev |
Halkın İçeği Alanı Saldırılmış Ağ Tekniği ve 50mm * 5mm rulman çubuğu ile Endüstriyel Çelik ızgara
| tip çubuğu: | Düz veya Tırtıklı Çelik |
|---|---|
| Çapraz Çubuk Boyutu: | 6mm |
| Taşıma Paketi: | Paletli Çelik Bant |
Sıcak Daldırma Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgara 1x6M Izgara Çelik Zemin Izgarası
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
Karbon Paslanmaz Endüstriyel Çelik Izgara İyi Havalandırma Sıcak Dip Galvanize
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| düşüncelilik: | 3-10mm |
| İşlenmemiş içerikler: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
Günde 10 Ton Endüstriyel Çelik ızgara Özel 100mm Çapraz Çubuk Aralık
| çapraz çubuk aralığı: | Müşterilerin gereksinimi veya 40.38mm olarak |
|---|---|
| Teknik: | Kaynaklı örgü |
| Ürün Kapasitesi: | günde 10 ton |
Yüksek yük taşıma kapasitesi için düz veya tırnaklı endüstriyel çelik ızgara
| Ürün zamanı: | 3-5gün |
|---|---|
| Ürün Süreci: | kaynak |
| Standart: | ANSI/NAAMM (MBG531-88) |
Paslanmaz çelik dokusu Dırdırlı rulman çubuğu ile serfeli endüstriyel çelik ızgara
| Yapı: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2mm-5mm, 5mm |
| Ürün Kategorisi: | endüstriyel çelik ızgara |
Endüstriyel ortamlardaki konut binaları için dayanıklı endüstriyel çelik ızgara
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Application F: | Vessel internals and catalyst support grids |
| Product Category: | Industrial Steel Grating |
Modüler Endüstriyel Çelik ızgaralar Değişen İhtiyaçlarınıza Uyum Sağlayan Esnek Düzenlemeler için
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Ağır Güçlü Paslanmaz Çelik Endüstriyel ızgara Galvanizasyon Standartlarına Uygun
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

