Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Paketlenmiş çelik serfeli galvanizli ızgara ızgarası Avrupa için açılmaya hazır
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Çalışma Platformu İçin Çelik Bar ile Sıcak Daldırma Galvanizli Tırtıklı Çelik Izgara
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Tip Çubuk: | tırtıklı çubuk |
| Izgara Standardı: | YB/T 4001.1-2007 |
Rögar Kapakları İçin Dayanıklı Arıtma Tırtıklı Çelik Izgara 6m Tahta
| Ürün adı: | Izgara Sırtı Kapağı |
|---|---|
| Tip Çubuk: | düz çubuk/tırtıklı çubuk |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Sıcak Daldırma Paslanmaz Çelik Driveway Izgaralar Düz / Tırtıklı Çubuk Alkali Korozyon
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | Düz çubuk / Tırtıklı Bar |
| Standart ızgara: | YB / T 4001.1-2007 |
Asma Çalışma Platformu Olarak Endüstriyel 32 * 5 Kaynaklı Çelik Izgara
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB / T4001-2007 |
| boyut: | Çizim başına, ortak 32 * 5 |
15-w-2 Dekoratif çelik metal ızgara Özel desenler
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Boyama Izgara Hendek Örtüsü İnşaat Malzemeleri Metal Corten Çelik
| Malzeme: | Çelik, fiberglas, Q235, Alüminyum Alaşımlı, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, Toz Boya, işlem görmemiş, boyama |
| Başvuru: | Zemin, Yürüme Yolu, Endüstriyel Platform, Köprü, Hendek Drenajlar |
Sıcak Dip Galvanizli Paslanmaz Çelik ızgara korozyona dayanıklı Koruyucu Havalandırma Dış Çatı Yürüyüşleri
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Sanayi Geçit için Q195 Karbon Çelik Ağır Hizmet Izgarası galvanizli çelik ızgara Drenaj Kapağı
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Tip Çubuk: | düz çubuk/tırtıklı çubuk |
| Izgara Standardı: | YB/T 4001.1-2007 |
Alışveriş merkezi inşaatı yük desteği yangın ve patlama geçirmez gümüş çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

