Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Catwalk Korozyon Önleyici Tırtıklı Tip Izgara Ağır Hizmet Tipi Galvanizli
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316, Alüminyum Hasır |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Galvanizli, boyama, sıcak daldırma galvanizli |
| Başvuru: | Zemin, platform, merdiven basamağı, çelik yapı, köprü |
YB/T4001.1-2007 Standart Gümüş Çelik Korozyona Direnci Serfeli ızgara
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
| Production Method: | Welding or Pressure Lock |
Platform ve Güverte Metal Hasır Yürüyüş Yolu için Podyum OEM Çelik Bar Izgarası
| Malzeme: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Bitiş: | galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
İnşaat 455/30/100 Galvanizli Yuvarlak çelik diş ek yeri delikli çelik ızgara
| Ürün adı: | metal ızgara |
|---|---|
| tip çubuğu: | tırtıklı çubuk |
| hammadde: | Q235/S235 |
Tahta Tırtıklı Karbon Çelik Çubuk Izgara 32x5mm Siyah Boya Yüzey İşlemi
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı |
Fiberglas Boyalı Izgara Hendek Kapağı 325/30/100
| Malzeme: | Çelik, fiberglas, Q235, Alüminyum Alaşımlı, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, Toz Boya, işlem görmemiş, boyama |
| Başvuru: | Zemin, Yürüme Yolu, Endüstriyel Platform, Köprü, Hendek Drenajlar |
Paslanmaz Çelik Zemin Izgarası Kaynaklı Çelik Bar Izgarası Paslanmaz Çelik Bar Izgarası
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | platform |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Platformlar Karbon Zemin Izgarası Çelik Hendek Örtüsü Sanayi
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, Galvanizli, sıcak daldırma galvanizli kaymaz çubuk çelik ızgara ağırlığı, sıcak satış |
| Standart: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM(MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |
Ağır Çelik Galvanizli Tırtıklı Izgara Kapak Plakası Endüstriyel
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| Kalınlık: | 2mm-6mm |
Q235 Platform için Sıcak Galvanizli çelik Bar Izgara Şerit Çelik Graiting
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | platform |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |

