Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
1x1/4 Inch Bearing Bar Pitch Steel Grid Plate For Drainage Trench Cover Light Duty 1x1/4 Inch Bearing Bar Pitch Steel Grid Plate For Drainage Trench Cover Light Duty
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Makine kesimi, yangın geçirmez çelik ızgarasının çeşitli kaynak yöntemleri
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
40 mm rulman çubuğu aralıklı çapraz çubuk ızgara ağır görev yürüyüş yolları
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
|---|---|
| Boyut: | Çizime Göre Ortak 32*5 |
| Yüzey: | Galvanizli, İşlenmemiş, Paslanmaz Çelik |
Açık Çelik Zemin Izgarası Hafif Çelik 6mm * 6mm Corss Bar Özelleştirilmiş Boyut
| Ürün adı: | Tırtıklı Hafif Çelik Izgara |
|---|---|
| Sertifika: | ISO9001:2015 |
| Hammadde: | Q235 |
YB/T4001-2007 Ağır Görevli 40mm Taşımalı Çubuk Çaprazlığı ile Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz Düz
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
|---|---|
| Yük taşıma kapasitesi: | Ağır Görev |
| Ürün Adı: | metal ızgara |
Ağır Görevli Anti Kayma Metal ızgara Galvanizli yüzeyli tırnaklı çelik
| Türü: | Tırtıklı Çubuk Izgara,Düz |
|---|---|
| Ürün Adı: | metal ızgara |
| Özellikleri: | Kaymaz, Drenaj, Havalandırma |
Standart Tırtıklı Çelik Izgara, Genişletilmiş Metal Izgara Hammaddesi
| Ürün adı: | Tırtıklı Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | Tırtıklı Çubuk |
| Standart ızgara: | YB / T4001-2007 |
30 mm'lik rulman çubuğu ile galvanizli tırnaklı çelik çubuk ızgara
| Yüzey: | Galvanizli, İşlenmemiş, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | Çizime Göre Ortak 32*5 |
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30mm,35mm,40mm Veya Özelleştirilmiş |
Endüstriyel Enjeksiyon Yapı Malzemeleri Galvanizli Tırtıklı Izgara Emniyetli Çelik Izgara
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, uzun süre endüstriyel |
Geçit Platformu için Paslanmaz Çelik Çubuk Tırtıklı Galvanizli Izgara Kaymaz
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Başvuru: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |

