Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Depo Endüstriyel Asma Perçinli Çubuk Çelik Izgara SS316
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Galvanizli, boyama |
| Uygulama: | platform, köprü |
Çoklu uygulama için sıcak daldırma galvanizli kaynaklı çelik ızgara
| Renk:: | Gümüş |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Üretim: | makine ile kaynak |
19w4 Kaymaz Yürüyüş Yolu Tırtıklı Çelik Izgara Plakası Metal Yapı Malzemeleri
| Garanti: | 5 yıldan fazla |
|---|---|
| Alaşım ya da değil: | Alaşımsız |
| Satış sonrası servis: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum, Yerinde Denetim |
Özel Boyutlu Taşıma Çubuğu Ağır Görevli Uygulamalar İçin Kayma Karşıtı Izgara
| Features: | Anti-slip, Drainage, Ventilation |
|---|---|
| Weight: | 5-10kg |
| Thickness: | 2mm-5mm,5mm |
Estetik açıdan hoş bir çelik ızgara, sitenin görüntüsünü artırır
| Ürün Malzeme Çeşitliliği: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
Estetik açıdan hoş bir çelik ızgara, sitenin görüntüsünü artırır
| Ürün Malzeme Çeşitliliği: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
ANSI / NAAMM MBG531-88 Standart Gully Grating Flat veya Serrated Çelik Tipi Performansı
| Teknik: | Kaynaklı örgü |
|---|---|
| Çapraz Çubuk Boyutu: | 6mm |
| Taşıma Paketi: | Paletli Çelik Bant |
Sanayi galvanizli çelik ızgara Yer Sifonu Izgarası / çelik merdiven basamakları ızgarası
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Tip Çubuk: | düz çubuk/tırtıklı çubuk |
| Izgara Standardı: | YB/T 4001.1-2007 |
En iyi performans ve verimlilik için havalandırılmış ve ısı dağıtan çelik ızgara plağı
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Geçit için Tırtıklı Karbon Çelik Bar Izgara Bina
| Çapraz çubuk aralığı: | Müşterilerin gereksinim olarak |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| renk: | Gümüş veya gereği olarak |

