Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Fabrika Yüksek Kaliteli Sıcak Daldırma Galvanizli Ağır Hizmet Yürüme Yolu Çelik Izgara
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
ASTM Ağır Hizmet Tipi Çelik Bar Izgara Çalışma Platformu ve Yürüyüş Yolu için Sıcak Daldırma Galvanizli Kaynaklı Çelik Izgara
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Oluk Kapağı ve Kuyu Kapağı için Sıcak Daldırma Çelik Izgara (Galvanizli, İşlenmemiş, Boyalı)
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Standart Ölçüler Yapı Malzemeleri Yassı Tip Çelik Izgara
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Ağır Hizmet Tipi Yürüme Yolu Çelik Izgara Tahliye Kapağı Çelik Çubuk Izgara
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Zemin ve Siper podyum çelik ızgaralı 19-W-4 için Sıcak DIP Galvanizli Çelik Izgara
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Mesh Zemin 1000 X 1000 Galvanizli Çelik Izgara Pres Sac Düz Çubuk 30x2mm
| Malzeme: | Çelik, Q235, düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, İnşaat Çelik Zemin Kaplaması / Endüstriyel GI Çelik Izgara |
Galvanizli Merdiven Basamakları Döşeme Yassı Çelik Izgara Fabrikası
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Elmas desenli kayma dayanıklı çelik ızgara: Sabit ayaklama sağlamak
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Kolay Taşıma ve Montaj için Hafif Çelik Çit
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

