Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Çelik Çitler: Kurulum Sürecini Basitleştirmek
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Hafif Güçlü Endüstriyel Yürüyüş Çitleri 30mm Taşıma Çubuğu Pitch
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Temizlenmesi Kolay Çelik Çitler: Bakım ve Bakımı Kolaylaştırıyor
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
2 mm düz çubuk ağır görev galvanizli çakmak diş çelik ızgara 40 mm rulman çubuğu aralıklı
| Yüzey: | Galvanizli, İşlenmemiş, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2mm-5mm,5mm |
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30mm,35mm,40mm Veya Özelleştirilmiş |
Mayıncılık endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygun ağır görevli çelik ızgara yük taşıma ve kayma direnci sunar
| Kaplama: | Galvanizli veya boyalı |
|---|---|
| Kurulum yöntemi: | Kaynaklı, Cıvatalı veya Kelepçeli |
| Çapraz çubuk türü: | Döner çubuk, döner çubuk. |
0,5 mm Kalınlık Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara 19-W-4 Sıcak Daldırma Galvanizli Yürüyüş Yolu
| Başvuru: | Mesh, Filtre, Ekran, Dekorasyon vb. Koruma |
|---|---|
| Tip: | Delikli Hasır, Kaynaklı Hasır, Genişletilmiş Hasır |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel, Alüminyum, Galvanizli Çelik Tel, Nikel vb. |
Metal Malzemeler 304 Paslanmaz Çelik Izgara 30mm Derinlik Yükleme Çubuğu
| Başvuru: | Geçit, Endüstriyel platform |
|---|---|
| Malzeme: | 304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | cilalı |
Metal yapı malzemeleri sıcak daldırma 30 x 3 mm galvanizli çelik ızgara
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | düz çubuk ızgaralı, tırtıklı, düz, |
Sıcak Daldırma Galvaniz / Boyalı Platform Çelik Izgara
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | düz çubuk ızgaralı, tırtıklı, düz, |
Hebei Zhuote sıcak daldırma galvanizli çelik ızgara
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | düz çubuk ızgaralı, tırtıklı, düz, |

