Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi Galvanizli Çelik Izgara (Tırtıklı veya Düz) İmalathanesi
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Merdiven Sırtı için Kaynaklı Düz Tip Tırtıklı Bar Sıcak Daldırma Galvaniz Çelik Yapı Izgarası
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | Çelik ızgara |
Sıcak daldırma galvanizli metal çubuk güvenlik çelik ızgaralı adım 7/16 '' / 25x3 çelik ızgara
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
SS 316 Paslanmaz Çelik Izgara Topuk Koruma Drenaj Kapağı ve 316 Paslanmaz Çelik Lineer Izgara Yürüyüş Yolu
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
ISO üreticisi tarafından çelik ızgarayı takın
| Marka adı:: | TT |
|---|---|
| Ürün adı:: | Çelik ızgara |
| Tür:: | Düz Çubuk Izgara |
Kaliteli ve fabrika fiyatı fişli çelik ızgara
| Marka adı:: | TT |
|---|---|
| Ürün adı:: | Çelik ızgara |
| Tür:: | Düz Çubuk Izgara |
İnşaat Malzemesi Sıcak Daldırma Galvaniz Dış Mekan Metal Induatrial Çelik Izgara
| Uygulama: | Zemin, geçit, platform, merdiven basamakları, köprü |
|---|---|
| uzunluk: | müşterinin talebi |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
30 * 100mm Bar Hdg Çelik Izgara Çit Sprey Boya Yüksek Mukavemet
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Süper malzeme işleme galvanizli çelik ızgara Uzun kararlı ömür
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Bina ve Offshore için 30 * 5mm Standart şerit Paslanmaz Çelik Malzeme Metal Endüstriyel Çelik Izgara
| Uygulama: | Zemin, geçit, platform, merdiven basamakları, köprü |
|---|---|
| Genişlik: | bedeninize göre |
| tip: | sade |

