Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
OEM Kullanılabilir Endüstriyel Çelik ızgaralar ortak 32 * 5 Boyut ve YB / T4001-2007 Standart
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Makine Basıncı kaynaklı çelik zemin ızgaraları 30mm çapraz çubuk aralık
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
|---|---|
| Ürün Süreci: | Kaynak |
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
Makine Basınçlı Kaynaklı Parlak Yüzey Endüstriyel Çelik Zemin Çarşafı
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
Modern Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik ızgara makinesi basınç kaynak ve 30mm rulman çubuğu pitch ile
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
|---|---|
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
| Fabrika: | evet, 1990'dan beri |
Düz Çubuk Tipi Endüstriyel Çelik ızgara Paslanmaz Çelik Yapı 3mm Çapraz Çubuk Kalınlığı
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
|---|---|
| Ürün Süreci: | Kaynak |
| Yapı: | Paslanmaz çelik |
3mm Çapraz Çubuk W Makine Basınç Kaynatılmış Çubuk Izgara Ağı düz çelik Izgara
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
Modern tarzı parlak düz çubuklu Endüstriyel Çelik ızgara makinesi
| tip çubuğu: | düz çubuk |
|---|---|
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
| Ürün Süreci: | Kaynak |
Sıcak Dip Galvanizli Çelik Çubuk Izgara Makinesi Basınç Kaynaklı
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
Makine Basıncı Kaynaklı Düz Çelik ızgara / Çukur ızgara Modern Stil Çelik Zemin Decking ızgara
| Feature: | Bright On Surface,modern |
|---|---|
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
| Keyword: | Steel Floor Decking Grating |
Düz basınçlı kaynaklı parlak yüzey paslanmaz çelik ızgara
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
| Ürün Süreci: | Kaynak |

