Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
30mm rulman çubuğu Aralık Endüstriyel Çelik ızgara paslanmaz doku 3mm çapraz çubuk kalınlığı
| tip çubuğu: | düz çubuk |
|---|---|
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
| Ürün Süreci: | Kaynak |
30mm rulman çubuğu aralıklı pas karşıt çelik ızgara makinesi basınç kaynak teknolojisi ile kaynaklı
| Liman: | tianjin |
|---|---|
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
30mm rulman çubuğu aralıklı kaynak işlemi ve gümüş yüzeyli endüstriyel çelik ızgara
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| Yapı: | Paslanmaz çelik |
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
Makine Basınç kaynak teknolojisi ile düz çubuk tipi pas karşıtı ağır görevli çelik ızgara
| Bar Picth'i taşımak: | 30/100 |
|---|---|
| Çapraz Çubuk Tipi: | Bükülmüş Kare |
| Sınıf: | Q235, Q345, vb. |
Modern Endüstriyel Çelik Izgara 3 mm Çapraz Çubuk Kalınlığı
| Fabrika: | evet, 1990'dan beri |
|---|---|
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Modern Endüstriyel Çelik ızgara kaynak süreci 30mm Yükümlülük için rulman çubuğu aralık
| Cross Bar Thickness: | 3mm |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
Galvanize düz rulman çubuğu Tipi Yüksek sıcaklık ortamları için Endüstriyel Çelik ızgara Güçlü Tolerans Pres kaynak süreci
| Çapraz Çubuk Boyutu: | 6mm |
|---|---|
| Türü: | Kaynaklı Çelik Izgara |
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
Yumuşak Yüzey Endüstriyel Çelik ızgara Düz Çubuk Tipi Dayanıklı Paslanmaz Çelik doku
| Welding Technology: | Machine Pressure Welding |
|---|---|
| Feature: | Bright On Surface,modern |
| Texture: | Stainless Steel |
Endüstriyel Çelik ızgara 30mm Taşıma çubuğu 3mm çapraz çubuğu kalınlığı Modern ağır yük inşaatı
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
3 mm çapraz çubuk kalınlığı Endüstriyel çelik ızgara 1990'dan beri Endüstriyel için paslanmaz çelik doku
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
|---|---|
| Cross Bar Thickness: | 3mm |
| Yapı: | Paslanmaz çelik |

