Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
Yüzeyde Parlak Modern Endüstriyel Çelik ızgara
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
3 mm çapraz çubuk pas karşıtı endüstriyel çelik ızgara
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
19 w 4 Endüstriyel çelik ızgarası uzun süreli kullanım için yüksek dayanıklılık
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
1000x1000mm endüstriyel çelik ızgara 30mm rulman çubuğu aralık ve düz çubuk tipi ile
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| Ürün Süreci: | Kaynak |
Güçlü Endüstriyel Çelik ızgara 3 mm çapraz çubuklu düz çubuk
| tip çubuğu: | düz çubuk |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
Parlak Yüzey Sıcak Dip Galvanize 30x30mm Endüstriyel Çelik Kürt Gümüş
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Type Bar: | Flat Bar |
| Port: | Tianjin |
30mm Çapraz Çubuk Aracı Siyah Düz Çubuk Endüstriyel Çelik ızgara
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
| Fabrika: | evet, 1990'dan beri |
Çok yönlü hafif endüstriyel çelik ızgarası sağlam iç mekan dış mekan
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek yük kapasitesine sahip Endüstriyel Çelik ızgara: Ağır Makineleri Desteklemek
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Zemin Oluk Izgarası Mesh Endüstriyel Çelik Izgara Geçit Podyum Güverte Galvanizli
| Malzeme: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Bitiş: | galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |

