Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
Endüstriyel Uygulamalar İçin 30mm Pitch Flat Bar Endüstriyel Çelik ızgara
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| Liman: | tianjin |
Kaynak süreci Endüstriyel çelik ızgara 30mm rulman çubuğu pitch ve sıcak galvanizli yüzey ile
| Fabrika: | evet, 1990'dan beri |
|---|---|
| Product Process: | Welding |
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
Makine Basınç Kaynak Anti Pas Çelik ızgara Altyapı için nihai çözüm
| Port: | Tianjin |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
| Factory: | Yes, Since 1990 |
Düz Yüzey 100mm Çapraz Çubuk Aralığı Bükümlü Endüstriyel Çelik Izgara Yüksek Dayanıklılık
| Rulman Çubuğu Tipi: | Basit tip |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2mm-5mm, 1.5mm ~ 6mm |
| Malzeme türleri: | Karbon Çelik ve Paslanmaz Çelik |
En iyi performans için zemininizi endüstriyel çelik ızgaralara yükseltin
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Yüksek performanslı endüstriyel çelik ızgaralar
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Güçlü Yük Taşıma ve Kayma Karşıt Özellikleri için Endüstriyel Çelik ızgara
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Endüstriyel ortamlar için drenaj ve havalandırma endüstriyel çelik ızgaraları
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
YB/T4001.1-2007 Standart Endüstriyel Çelik ızgaraları Sıcak Galvanizli yüzey ve 3 mm çapraz çubuk kalınlığı ile
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Endüstriyel Çelik ızgara dayanıklı ve endüstriyel uygulamalar için çözüm
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |

