Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
Modern Endüstriyel Çelik ızgaraları parlak ve pürüzsüz sıcak galvanizlenmiş bitirme ile
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
| Yapı: | Paslanmaz çelik |
4 mm rulman çubuğu kalınlığı Endüstriyel çelik ızgaraları özel yapımı standart ve ağır görev uygulamaları için
| Yatak Çubuğu Kalınlığı: | 3 mm, 4 mm, 5 mm |
|---|---|
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
| Yüzey İşlem Standardı: | GB/T13912, ASTM (A123), BS729 |
30x30mm PPGI Makinesi Basınçlı Kaynaklı Zemin Çatı Çelik ızgara
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
|---|---|
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
Ağır görevli çelik zemin döşeme ızgara makinesi basıncı ile kaynaklı 30mm düz çubuk rulman pitch
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
|---|---|
| Ürün Süreci: | Kaynak |
| tip çubuğu: | düz çubuk |
3mm Makine Basıncı Kaynatılmış Paslanmaz Çelik Endüstriyel Çelik Izgara
| Ürün Süreci: | Kaynak |
|---|---|
| Liman: | tianjin |
| tip çubuğu: | düz çubuk |
Makine basınç kaynak için pas karşıtı çelik ızgara düz çubuk tipi korozyon karşıtı
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
Patern plaka makinesi basınç kaynakından yapılmış galvanizli bitirme endüstriyel çelik ızgara
| Rulman Çubuğu Tipi: | Ova |
|---|---|
| İşlenmemiş içerikler: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
| Bar Picth'i taşımak: | 30/100 |
6 mm çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çaplı çap
| Şekli: | isteğiniz gibi |
|---|---|
| Sınıf: | Q235, Q345, vb. |
| havalandırma: | - İyi. |
Yağ Platformu Endüstriyel Çelik Izgara Patinaj Direnci Galvanizli Driveway Izgaraları
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
| İşlem: | Pressure-locked, Welded, Swage Locked, Casting. Basınç kilitli, Kaynaklı, Swage Kilitli, D |
YB/T4001.1-2007 Standart Endüstriyel Çelik ızgara 3 mm çapraz çubuklu
| Ürün Süreci: | Kaynak |
|---|---|
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |

