Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
Koridor Endüstriyel Çelik Izgara Galvanizli Makine Basınçlı Kaynak Plakası
| Sertifika: | SGS&ISO 9001, SGS, ISO9001 |
|---|---|
| ızgara boyutu: | 3'x20', 1000x1000mm, 3x30', drenaj ızgarası boyutu müşterinin ihtiyacına bağlıdır, 1000x |
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
Güçlü Taşıma Çubuğu Aralık Dayanıklılığı için 30mm Pitch kaynaklı Endüstriyel Çelik ızgara
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
30mm rulman düz çubuk pitch endüstriyel çelik ızgara makinesi basınç kaynak
| tip çubuğu: | düz çubuk |
|---|---|
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
Endüstriyel için Metal Desen Basınç Kaynaklı Bileşik Çelik Izgara
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| ad: | baklavalı kalın sac |
Makine Basınç Kayma Kayma Dayanıklı Zeminler için Paslanmaz Çelik Teksturunda Kayma Dayanıklı Izgara
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
| Ürün Süreci: | Kaynak |
30mm Pitch Endüstriyel Çelik ızgara kaynaklı Dayanıklı Yapı
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Yapı: | Paslanmaz çelik |
| Factory: | Yes, Since 1990 |
Makine Basıncı Saldırılmış Endüstriyel Çelik Zemin ızgaraları Yumuşak Parlak Yüzey
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
|---|---|
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
| Liman: | tianjin |
Makine Basıncı Saldırılmış Endüstriyel Çelik Zemin ızgaraları Yumuşak Parlak Yüzey
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
|---|---|
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
| Liman: | tianjin |
Catwalk Endüstriyel Çelik ızgara iyi havalandırma baskı kaynak süreci
| Sınıf: | Q235, Q345, vb. |
|---|---|
| işlemi: | pres kaynağı |
| Bitir.: | galvanizli |
Bina için yüksek kaliteli galvanizli kaynaklı endüstriyel çelik ızgaralar
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | Bina için yüksek kaliteli galvanizli kaynaklı endüstriyel çelik ızgaralar |

