Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
Modern Çelik Zemin Taşları İçin Anti- Pas Çelik Çit Son Koruma
| Factory: | Yes, Since 1990 |
|---|---|
| Feature: | Bright On Surface,modern |
| Type Bar: | Flat Bar |
30mm bantlı çubuk aralığı ile kaynaklı ticari düz çubuk çelik ızgara
| tip çubuğu: | düz çubuk |
|---|---|
| Liman: | tianjin |
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
30mm Pitch kaynaklı paslanmaz çelik endüstriyel ızgara
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
| Port: | Tianjin |
3 mm çapraz çubuklu endüstriyel ızgara 30 mm bant çubuğu pitch ile
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
|---|---|
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
Ağır Görevli Sıcak Dip Galvanizli Çelik Endüstriyel ızgara
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| Liman: | tianjin |
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
Çelik zemin döşeme Type Bar Flat Bar içinde kaymaz ızgara
| tip çubuğu: | düz çubuk |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
30mmx30mm Pitch 3mm Galvanizli yüzeyli çelik ızgara
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Liman: | tianjin |
Endüstriyel zemin çözümleri için 1000x1000mm düz çelik ızgara
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
| Port: | Tianjin |
Gümüş kaplamalı 30mm rulman çubuğu eğilmiş / aralıklı galvanizli zemin çelik ızgara
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
| Liman: | tianjin |
30 mm bant çubuğu aralığı ile döşeme katı sıcak daldırma galvanizli çelik ızgara
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |

