Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
Yenilikçi Çelik Zemin Çitleri
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
Çeşitli uygulamalar için 30 mm rulman çubuğu aralıklı pas karşıt çelik ızgara
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
| Fabrika: | evet, 1990'dan beri |
Modern Tarzı Düz Bar Izgarası Gelişmiş Dayanıklılık
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
|---|---|
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
Sıcaklık Direnci Güçlü Paslanmaz çelik ızgara makul çerçeve İyi Anti kayma Soğuk alanlar için
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel çelik zemin katmanı 30 mm bant çubuğu aralığı ile ızgara
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
endüstriyel İşletim Platformu için kullanılan çelik ızgara platformu galvanizli yüzey işleme zemin ızgarası
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Tip Çubuk: | düz çubuk |
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
Endüstriyel Proje Platformları Çelik Izgara Izgara Webforge Çelik Izgara
| İsim: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Uzunluk: | Bedeninize göre |
| Genişlik: | 1000 mm |
30mm bantlı çubuk pas karşıtı 3mm çapraz çubukları olan sıcak galvanizli çelik ızgara
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
|---|---|
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
| tip çubuğu: | düz çubuk |
1000x1000mm'de 30mm Adımlı Düz Paslanmaz Çelik Çubuk Izgara
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| Yapı: | Paslanmaz çelik |
Kayma karşıtı giyim dayanıklı çelik ızgara, yürüyüş güvenliği sağlamak
| Taşıma Paketi: | Paletli Çelik Bant |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
| Boyut: | Genişlik: 100mm, 150mm, 200mm, 250mm, 300mm; Uzunluk: 1m-6m |

