Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
Lazer Kesme Heteroseksüel Çelik Izgara Çeşitli Şekiller Eğme Görünümü Metal İnşaat Malzemeleri Ürün
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Çelik ızgara hendek kapağı güvenli ve sorunsuz trafik için gerekli bir bileşen
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
30mm Pitch Endüstriyel Çelik Platformu 3mm Çapraz Çubuklarla ızgara
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
| Ürün Süreci: | Kaynak |
Temizlik ve bakımı kolaylaştıran Galvanizli Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Sıcak Dip Galvanizli Çelik ızgara korozyona dayanıklı havalandırma koruyucu yüzey depo bina zemini
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Özel Galvanizli Çelik Izgara Su Drenaj Hendek Izgara Kapakları
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, Galvanizli |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, Galvanizli |
| Tip: | Düz, Düz Çubuk Izgara |
30mm Pitch Paslanmaz Çelik Düz Çelik Izgara Galvanizli Yüzey Alüminyum Çerezli Plakelerle
| tip çubuğu: | düz çubuk |
|---|---|
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
1 Yıl Garanti ile Ev Ev Yard Düz Bar Çelik Geçit Izgarası
| Malzeme: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Bitiş: | galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
505 325 11w4 Hendek Kapağı İçin Kaynaklı Çelik Çubuk Izgara Yapı Malzemesi
| Malzeme: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
Bina veya Sanayi Bölgesi için Ağır Hizmet Özelleştirilebilir Çelik Tırtıklı Bar Izgarası
| Malzeme: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |

