Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
Parlak Düz Çubuk Endüstriyel Çelik Zemin Çitleri YB/T4001.1-2007 Standart 1990'dan beri
| tip çubuğu: | düz çubuk |
|---|---|
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
Ateşe dayanıklı ve etkili kayma direnci olan güçlü ve dayanıklı bir çelik ızgara
| Ürün Kategorisi: | endüstriyel çelik ızgara |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Ana uygulamalar: | Endüstriyel platform, köprü, otoyol korkuluğu, hendek kapak plakası, çit |
Endüstriyel pas karşıtı çelik ızgara 3 mm çapraz çubukla
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
|---|---|
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
Gümüş Parlak 3mm Çapraz Çubuk Yapı Malzemeleri İçin Sıcak Galvanizli Çelik ızgara
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
3mm Cross Bar Hot Dipped Smooth Surface Steel Grating For Building (Binalar için 3mm Cross Bar Hot Dipped Smooth Surface Steel Grating)
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Texture: | Stainless Steel |
| Grating Size: | 1000x1000mm |
1000x1000mm düz tipler kaynaklı çelik endüstriyel ızgara 30mm açık tip
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
Endüstriyel alan için 30 mm Pitch Steel Zemin Çelik ızgara zemin
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
|---|---|
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
Yumuşak Gümüş Taşıma Çubuğu Galvanizli 3 mm çapraz çubuklu düz çelik ızgara
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
|---|---|
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
Sıcak Dip Galvanize Endüstriyel ızgara 30x30mm Kaynatılmış
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
|---|---|
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
YB/T4001.1-2007 30 mm'lik çukurlu sıcak galvanizli çelik ızgaraları
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
|---|---|
| Liman: | tianjin |
| Yapı: | Paslanmaz çelik |

