Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
Podyum / Platform İçin Basınçlı Kilidi Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgara
| Ürün adı: | Basınçlı Kilit Galvanizli Izgara |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235, Q235 Karbon Çelik, Düşük Karbonlu Çelik, Paslanmaz Çelik Galvanizli Çelik |
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Glavanized, Boyalı, Glavania |
30mm Paslanmaz Çelik Parlak Taşıma Çubuğu Yapı için Düz Çelik ızgara
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Feature: | Bright On Surface,modern |
| Type Bar: | Flat Bar |
Rüzgar ve kaymaz özellikleri ile, yapı kararlıdır ve özel boyutlu gümüş çelik ızgara olabilir
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
3 mm çapraz çubuk pas karşıt çelik ızgara düz çelik ızgara
| Ürün Süreci: | Kaynak |
|---|---|
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Gümüş çelik düz çubuklu, paslanmaz çelik dokusu ile endüstriyel zemin ızgaraları
| Fabrika: | evet, 1990'dan beri |
|---|---|
| Liman: | tianjin |
| Yapı: | Paslanmaz çelik |
Gümüş yüzeyli galvanizli paslanmaz çelik ızgara
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
|---|---|
| Ürün Süreci: | Kaynak |
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
YB/T4001.1-2007 Standartı ile 3mm Çapraz Bar Kaymaz Endüstriyel Kaynaklı Çelik ızgara
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
Endüstriyel uygulamalar için 3 mm çapraz çubuk 30 mm pitç çelik ızgara
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
30mm Pitch pas karşıt çelik ızgara Parlak Yüzey Yumuşak kaynaklı
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
Sıcak batırılmış galvanizli düz çubuk çelik ızgara
| Liman: | tianjin |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |

