Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
Açık Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara Araba Yıkama Yolu Kaldırım Fırtına Hendeği Siper
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316 |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, su kuyusu kapağı için sıcak daldırma galvanizli ağır hizmet tipi çelik ızgara, sıcak d |
| Uzunluk: | max 6000mm, 0.8m, Müşterinin Talebi, 2m |
Yürüme Platformu ISO9001 Sertifikası için Galvanizli Çelik Izgara
| Ürün adı: | Bileşik Çelik Izgara |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Belirtimi: | G255 / 30/100 |
Düşük Karbonlu Sıcak Galvanizli Çelik Izgara
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | düz çubuk / tırtıklı çubuk |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Çelik Galvaniz Yuvarlak Yürüme Yolu Kanal Drenaj Kapakları
| Malzeme: | Çelik, fiberglas, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz, boyalı, Toz Boya, boyama |
| Uygulama: | Zemin, Yürüme Yolu, Endüstriyel Platform, Köprü, Kanal Kanalları |
Kaymaz Yürüme Yolu 253/30/100 Paslanmaz Çelik Çubuk Izgara
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
19w4 Kaymaz Yürüyüş Yolu Tırtıklı Çelik Izgara Plakası Metal Yapı Malzemeleri
| Garanti: | 5 yıldan fazla |
|---|---|
| Alaşım ya da değil: | Alaşımsız |
| Satış sonrası servis: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum, Yerinde Denetim |
Düşük Karbonlu Zemin Tırtıklı Ağır Hizmet Tipi Çelik Çubuk Izgara S235jr
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara |
|---|---|
| Tip Çubuk: | Düz veya Tırtıklı Çelik |
| Izgara Standardı: | ISO9001 |
Galvanizli Pres Kaynaklı Çelik Bar Izgara Sac Paslanmaz
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Ürün adı: | Çelik Merdiven Basamakları Izgarası |
Sıcak Daldırma Galvanizli Metal Zemin Izgaraları, Drenaj Ağacı Örtüsü Çelik Hasır Izgarası
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Kalınlık: | 2 mm-5 mm, 5 mm, 6 mm, 2,0 mm-5,0 mm, 1,5 mm~6 mm |
Makinecilik atölyesinde kullanılan kaymaz çelik ızgara hakkında hafif ağırlık
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

