Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
Petrol Platformu İçin Açık Uçlu Endüstriyel Çelik Izgara Korozyon Önleyici
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
|---|---|
| Genişlik: | Bedeninize göre |
| kullanım: | Genel Drenaj Alanı, banyo, garaj, Beton İnşaat Desteği, balkon vb. |
Metal Tırtıklı Çelik Merdiven Basamakları Izgara Drenaj Izgarayı Kapaklar
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, Alüminyum, Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | Çelik ızgara, çelik merdiven basamak ağırlığı, Elektrikli glavanized çelik merdiven basamak ızgarası |
| Tip: | Düz, Düz Çubuk Izgara |
Ağır Hizmet Tipi 50 * 8mm Endüstriyel Çelik Izgaralı Duş Kanalı
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Kalınlık: | 2 mm-5 mm, 5 mm, 6 mm, 2,0 mm-5,0 mm, 1,5 mm~6 mm |
Atıksu Ekipmanları Platformunda Küçük Delik Endüstriyel Çelik Izgara
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, Alüminyum, Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | Çelik ızgara, çelik merdiven basamak ağırlığı, Elektrikli glavanized çelik merdiven basamak ızgarası |
| Tip: | Düz, Düz Çubuk Izgara |
1.8m Endüstriyel Çelik ızgara Kalabalık Kontrol Çit Alloy Plaka Yuvarlak Şablon Kaplı Boyalı Yüzey
| Renk: | Gümüş,özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven,yürüyüş yolu platformu,drenaj |
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm,40mm,50mm |
Modüler Çelik ızgara sistemi: Genişletmek ve değişen ihtiyaçlara uyum sağlamak kolaydır
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Konut ve Ticari için Düşük Karbonlu Çelik Endüstriyel Plain Bar Grating
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Boyalı Basınç Kilitli Izgara Karbon Çelik Uzun Çalışma Ömrü
| Ürün adı: | Çelik Kilit Izgarası |
|---|---|
| Standart ızgara: | YB / T4001.1-2007 |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Ağır Hizmet Tipi Catwalk Galvanizli Paslanmaz Çelik Bar Izgarası
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
LTA Drenaj Kapağı Çerçeveli Ağır Hizmet Tipi Çelik Metal Izgara Q235 Hafif karbon Güvenilir Yürüyüş Yolları
| Tip: | Sade |
|---|---|
| Şekil: | gereğince, gerektiği gibi |
| Malzeme: | Çelik, Q235, paslanmaz çelik galvanizli çelik |

