Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized serrated grating ] eşleşme 1075 Ürünler.
40 ila 130 mm Çapraz Bar Pitch Farklı Gereksinimler için Endüstriyel Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Alüminyum çubuk ızgarası Endüstriyel zemin için güçlü dayanıklı ve çok yönlü
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek Yük Sabit Yapı Alışveriş Merkezlerinde Çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Ağır Hizmet Tipi Izgara Açması Kapak / Platformu
| Ürün adı: | Izgara Açma Kapağı |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Pitch: | 20,30mm |
| Ambalaj: | Ahşap veya demir palet |
30x30 Pürüzsüz Yüzeyli Platform Pres Kilitli Bar Izgara
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Büyük Araba Yıkama Platformu için 2mm Pres Kilit Izgarası Hdg
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
G255/30/100 Kontrollü 4mm Bileşik Çelik Izgara
| Ürün adı: | bileşik çelik ızgara |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Şartname: | G255/30/100 |
Catwalk 3/16 X 2 19w4 Pürüzsüz 3ft Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
| Ürün hattı: | bar ızgarası |
|---|---|
| Yapı Tipi: | Standart Hizmet Kaynaklı |
| Yatak çubuğu şekli: | Dikdörtgen Çubuk |
Konstrüksiyon Lineer 50x100 Metal Çelik Izgara Hendek Drenaj Kapağı Hendek Kapağı
| Ürün hattı: | bar ızgarası |
|---|---|
| Yapı Tipi: | Standart Hizmet Kaynaklı |
| Yatak çubuğu şekli: | Dikdörtgen Çubuk |
İnşaat Podyumu için Basın Kilitli Paslanmaz Izgara Adımı Endüstriyel Çelik Izgara
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| boyut: | özelleştirilmiş |
| Alaşım Veya Değil: | Alaşımsız |

