Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Ağır Güçlü Paslanmaz Çelik Yapılı Izgara Çukur Kapak Endüstriyel için
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Çizgi Çukur Kapakları |
| Yük taşıma kapasitesi: | Ağır Görev |
Endüstriyel Galvaniz 25x2 Paslanmaz Çelik Zemin Izgarası
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, uzun süre endüstriyel |
Kaynak Rulman Çubuğu Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Çubuk Izgara Kaymaz
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
W325A/1 Kaymaz Kaynak Rulman Çubuğu Geçit Platformu için Tırtıklı Metal Izgara
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Kaynaklı Tırtıklı Çelik Bar Izgara Zemin Geçit Nemli Yerleşimler
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
Tırtıklı 303/30/100 Galvaniz Izgaralı Park Platformu ve Yaya Koridoru
| Sertifika: | SGS&ISO 9001, SGS, ISO9001 |
|---|---|
| ızgara boyutu: | 3'x20', 1000x1000mm, 3x30', drenaj ızgarası boyutu müşterinin ihtiyacına bağlıdır, 1000x |
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
Platform 30x50mm 5mm Paslanmaz Çelik Çubuk Izgara
| Malzeme: | sıcak galvanizleme |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
1000mm Genişlik Merdiven Galvanizli Tırtıklı Çelik Çubuk Izgara
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Zemin Dış Mekan Paslanmaz Çelik LTA Kanal Drenaj Kapağı Izgaraları
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, Toz Boya, boyama |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, fiberglas, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel Platform, köprü, Hendek Kanalizasyonları |
503/30/100 Platform Sistemi 6061 Alüminyum Yürüme Yolu Izgarası
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |

