Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Özelleştirilmiş Delikli Metal Alüminyum Çubuk Izgara 1000mm Genişlik
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, her renkte mevcuttur, siyah, paslanmaz çelik, özelleştirilmiş |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Korozyona dayanıklı Galvanizli 19w4 Dikenli ızgara Uzun ömürlü
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Alüminyum çubuk ızgarası Endüstriyel zemin için güçlü dayanıklı ve çok yönlü
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Kaynak Düz 5mm Drenaj Kapağı Ss Zemin Izgarası Basınç Kilitli
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
Drenaj Kapağı Siper 20*5mm Hdg Yüzme Havuzu Izgarası
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
Güzel Görünümlü ve Korozyona Dirençli Sabit Çelik ızgaraları
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Galvanizli Pres Kilitli Izgara Zemin Çelik Kaynaklı Bar Izgara Her Türlü
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, Galvanizli, sıcak daldırma galvanizli kaymaz çubuk çelik ızgara ağırlığı, sıcak satış |
| Tip: | Düz, Düz Çubuk Izgara |
Çevre Dostu Sürdürülebilir 19 W 4 Bar Izgara Geri Dönüştürülmüş
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Binalar İçin Endüstriyel Düz 5mm Ağır Hizmet Tipi Bar Izgarası
| Uygulama: | Zemin, geçit, platform, merdiven basamakları, köprü |
|---|---|
| renk: | Gümüş veya gereği olarak |
| uzunluk: | müşterinin talebi |
Özelleştirilmiş Q235 Tırtıklı Alüminyum Hafif Karbon Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Bar Izgara geçit platformu merdiven basamakları
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |

